Svatební centrum Tina Havířov

Vydejte se s námi na kouzelnou cestu do krajiny nádherných svatebních šatů Agnes.

 

Prohlédněte si náš salón

svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky, pánské obleky, svatební boty, závoje, ozdoby, svatební servis, kompletní služny pro nevěsty. Čištění šatů, úpravy šatů. Prodej látek a doplňků.

NOVĚ VE SVATEBNÍM SALONU VÁM PŘEDSTAVUJEME SVATEBNÍ ŠATY AMERA VERA a SPOSABELLA. ŠATY SI MŮŽETE NEJEN PŮJČIT, ALE I KOUPIT ZA VÝHODNOU CENU.

Svatební centrum Tina Havířov působí na trhu již 20 let. V průběhu těchto let, i díky Vám, milí zákazníci, jsme se snažili neustále zlepšovat úroveň našich služeb k Vaší maximální spokojenosti.

Jsme výhradními dovozci svatebních šatů pro Českou a Slovenskou republiku významného výrobce svatebních šatů – Agnes Bridal Dream a proto Vám můžeme poskytnout velký výběr modelů z kolekce k zapůjčení nebo i prodeji za velmi výhodné ceny v krátkých dodacích lhůtách.

www.suknieagnes.pl

TO-108zbl_
11843

Kolekce svatebních šatů, společenských šatů i pánských obleků neustále doplňujeme, abychom Vám mohli nabídnout modely stále aktuální a moderní.

Svatební šaty, společenské šaty které si u nás zapůjčite Vám bezplatně upravíme a jsou pro Vás vždy perfektně vyčištěné a vyžehlené.

V naší nabídce kromě svatebních šatů máme i šaty společenské, svatební obleky i košile Za pozornost stojí rovněž výběr svatebních bot za velmi příznivou cenu.

U nás najdete rovněž širokou nabídku látek, materiálů a krajek pro výrobu svatebních i společenských šatů.

Na našem odkazu partneři najdete spolupracující svatební salony na území CZ a SK, kteří Vám nabídnou všechny kolekce svatebních šatů Agnes Bridal Dream za stejných podmínek.